Адвокат «Цебак Іван Семенович» - Львів

Адвокат, Цебак Іван Семенович, (надалі – Адвокат) вживає заходів, щоб інформація на його електронній сторінці була достовірною. Проте, він не бере на себе відповідальність та не гарантує, що надана інформація та дані є точними, об’єктивними та оновленими. Це також поширюється на всі електронні сторінки, на які користувачі можуть потрапити через посилання з нашої електронної сторінки.

Так само, Адвокат не приймає відповідальність за зміст електронних сторінок, на які Ви можете потрапити через посилання розміщені на цій електронній сторінці. Адвокат залишає за собою право змінювати, додавати та видаляти інформацію чи дані без попереднього повідомлення.

Інформація та дані на нашій електронній сторінці надають користувачам лише огляд нашої компанії, не гарантуючи, що користувач може бути повністю переконаним у точності та оновленості інформації.

Адвокат не бере на себе відповідальність за будь-яку шкоду, якої може завдати інформація та дані на цій електронній сторінці. Між Адвокатом та користувачем цим сайтом, а також будь-якими третіми особами не існує жодних прав та зобов'язань, не виникають відносини “адвокат-клієнт”.

Зміст електронної сторінки Адвоката захищено Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

Дублювання інформації та даних, і безпосередньо використання тексту, частин тексту та/або графічних матеріалів має бути попередньо узгоджено з Адвокатом з обов’язковим посиланням на цей сайт.

Будь-яка інформація або дані, включаючи використання або посилання на електронну сторінку Адвоката, як і будь-які інші дії, помилки, або дозволи надані стосовно електронної сторінки Адвоката регулюються виключно чинним законодавством України.

Публікації, статті розміщенні на цьому сайті не є правовими консультаціями.